top of page

BCG for Fokkema and Partners

One of the projects I worked on as a freelancer at Fokkema and Partners got me designing with glass for the first time. For this project I worked out the technical design of a round staircase with glass railing and several glass objects at the foyer. Next to that I worked on a large meeting table with glass lights in it and a fireplace.

Eén van de projecten waar ik aan heb gewerkt als freelancer bij Fokkema, bracht me voor het eerst in aanraking met het ontwerpen met glas. Ik beet me vast aan het uitwerken van de ronde trap met rondlopende glazen baluster en de kleine glazen balies bij de entree. Eveneens hield ik me bezig met de grote tafel in de vergaderruimte met een open voet waarin glazen bollen met elkaar verbonden zijn en de zwevende open haard. Verder werkte ik aan het tekenwerk voor het maatwerkmeubilair, de plafonds en de wanden.

ATELIER DE LAMPION

This is the workshop of Evelien de Bruijn. A former architect who now focusses on art and architectural glass.

Atelier de Lampion is de werkplaats van Evelien de Bruijn. Voorheen architect en nu kunstenaar met een focus op glas in architectuur.

CONTACT

Atelierbezoek in Rotterdam op afspraak

edb@delampion.com

  • Facebook Black Round
  • Pinterest - Black Circle

COPYRIGHT ATELIER DE LAMPION 2017.

bottom of page